MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14432053
nr 1443 2053
Fåtölj
Pethrus Lindlöf, modell Åsa, Lindlöfs Möbler, Lammhult. 1970-tal. Förkromat stålrör med plymåer i läder på bärande linneväv
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:28:46
700 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.200 kr
6
2.400 kr
7
3.000 kr
8
3.000 kr
7
3.000 kr (Budbetjänt)
8
24 jan
Retro
Läs mer om Retro